Karácsonyi műsorral és istentisztelettel búcsúztak diákjaink a 2020-as esztendőtől
Istentisztelettel és a 3. B osztály Karácsonyi üzenet című előadásával búcsúztak általános iskolánk és gimnáziumunk diákjai a 2020-as esztendőtől. Az említett programokat tanulóink biztonságban, az…