Kollégium Hírek

Elköszöntünk végzős diákjainktól

EGA Aszód
Kollégium

Kollégiumunk egyik szép hagyománya a ballagás, amikor is ünnepélyes körülmények között búcsúzunk el végzős diákjainktól. A pandémia miatt erre most ném április végén, hanem az utolsó héten,  a szokásos kerti partinkon kerítettünk sort. A grillezés előtt a 11-esek kis műsorral kedveskedtek a már le is érettségizett kollégistáinknak, majd átadták ajándékukat. Ezt követően jöhetett a játék, a  vacsora, majd a közös beszélgetés, zenehallgatás, néhányan még táncra is perdültek. Nagyon örültünk annak, hogy a végzős diákok mindegyike vállalta, hogy bejön erre az estére, mert számunkra azt jelzi, hogy szép  élményekkel, barátságokkal  távoznak tőlünk.