A Magyarországi Evangélikus Egyház országos presbitériuma 2024-ben díjat alapított az evangélikus nevelésért, oktatásért végzett hosszú szolgálat elismeréseként. Az ezzel járó oklevelet és kitűzőt idén Szabó Andrásné tanárnő vehette át az általános iskola tanévzáró ünnepségén Veizer Valéria főigazgatótól. Kollégánk 20 éve tagja intézményünk tanári karának és fáradhatatlanul, lelkesedéssel végzi sokrétű munkáját.
Köszönjük a szolgálatát!