Nagy Tamás építészre emlékezve (címzetes igazgatónk személyes gondolatai)
Ismeretségünk, közös munkánk az Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium újraindításával kezdődött 1994-ben. Én a gimnázium igazgatójaként, annak oktató nevelő munkájának a megszervezéséért voltam…