A 4. b osztály tanulói a környezetismeret órák keretében Virtuális kiránduláson vettek részt Magyarország nagytájain. Az ehhez szükséges képeket a tanulók válogatták a saját, otthoni fotóikból, illetve az internetes forrásokat felhasználva, majd ezeket feltöltötték egy közös gyűjteménybe. A képek segítségével közösen, virtuálisan bebarangolták az országot, gyönyörködtek a szebbnél szebb tájakban, épületekben és jókat derültek egymásmás kalandjain.
Kapcsolódó bejegyzések
Kihívás Napja
BLOCK1A távot mindenki sikeresen teljesítette. Gratulálunk minden résztvevőnek!A futóverseny után egy kis…
Határtalanul program – Horvátországi tanulmányi kirándulás (2026.04.10–12.)
Iskolánk 7.c osztálya április 10–12. között vett részt a Határtalanul program keretében szervezett háromnapos…