BLOCK0
Bedők Zétény Benjamin 5.b - 12. helyezés
Géczi Emese 5.b - 10. helyezés
Sztankó Hanga 6.a - 4. helyezés.
Felkészítő tanáruk: Siposné Szombathelyi Éva
BLOCK5
A tavaszi szünet utolsó 3 napján rendezték meg a Debreceni Egyetemen azIrinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny országos döntőjét.
Iskolánkat Szakács Mikeás Soma (10.a) képviselte. A verseny során 2 órás laborgyakorlaton ionvadászatban kellett jeleskedni, majd 2 és fél órás elméleti és számolási feladatokból álló feladatlapot kellett megoldani. Mikeás kategóriájában a döntőbe jutott 60 versenyző közül a 29. helyen végzett.
Felkészítő tanára: Osgyániné Németh Márta
BLOCK9
Március 31-én került megrendezésre Nagykanizsán a Szebenyi Mária Kémia Emlékverseny döntője, ahol 3 diák képviselte iskolánkat. A 4 fordulós elődöntő után a 7. és a 9. évfolyamon 9-9 diák került be a végső megmérettetésre, ahol elméleti, számolási és labor gyakorlati feladatokban is számot kellett adni tudásukról. A verseny a következő eredménnyel zárult:
Bagó Dorina 9.b - 5. helyezés
Bagó Dominika 7.a - 3. helyezés
Mlinkó Zsófia Rózsa 7.a - 2. helyezés
Dorina felkészítő tanára: Kovács Erik.
Dominika és Zsófi felkészítő tanára: Siposné Szombathelyi Éva.
Gratulálunk!