Gimnázium Eredmények

Szabó Ágota országos bajnok lett!

EGA Aszód
Gimnázium

2026. április 15-én rendezték meg az Országos Diákolimpia mezei futó bajnokságát. Gimnáziumunk diákja, a MATE színeiben versenyző Szabó Ágota (12 D) ezúttal is remek formában volt, és az ősszes vetélytársát megelőzve elsőként ért célba, és országos bajnok lett! Szívből gratulálunk!