BLOCK0
BLOCK1
Az elmúlt hétvégén rendezték a Fertő-Hanság Nemzeti Park központjában, Sarródon a XXXIII. Kárpát-medencei Herman Ottó Biológiaverseny döntőjét. A megmérettetésen a Kárpát-medence 33 diákja vehetett részt, a vármegyei fordulók győztesei, valamint Budapest, Felvidék, Délvidék, Kárpátalja és Erdély legjobbjai. Pest vármegyét idén is Bratek Viktor, iskolánk 8.b osztályos tanulója képviselhette a rangos rendezvényen. A 3. napos versengésen az elméleti tudás bizonyításán kívül kiselőadást kellett tartani egy témában saját természeti megfigyelések alapján, valamint egy egész napos terepgyakorlaton számot adni a frissen szerzett ismeretekből. Az összesített eredmények alapján Bratek Viktor a 4. helyen végzett. Emellett a terepgyakorlati fordulón elért legjobb eredményért különdíjat is kapott. Felkészítő tanára: Siposné Szombathelyi Éva. Gratulálunk!
BLOCK3
A szabad témájú kategóriában a Kamerászok csapata (Jánosy Zalán, Jánosy Hunor, Boros Gordon, Nagy Gergő, Szakács Mikeás, Szepesfalvy Bence ) által készített Adni jó! című film dicséretben részesült.
Ugyancsak ebben a kategóriában indult Dinnyés András (6.a) Horgássz a haveroddal! című alkotása, amely a 2. helyen végzett. A rendkívül jó hangulatú film a nézők tetszését is elnyerte, ugyanis az ő szavazataik alapján a közönségdíjat is megkapta. Felkészítő tanár: Rácz Zoltán. Gratulálunk!
BLOCK6
Koncz Kincső 11.d osztályos tanuló a Bábolnán megrendezett nemzetközi lovasversenyen 6 ország 60 lovasa közül az elődöntőben 2., a középdöntőben és döntőben pedig 1. helyen végezett Luisa nevű lovàval. Gratulálunk!