BLOCK0
Gratulálunk!
A múlt héten zajlott a Zoom In EGA, a régió nyolcadikosainak szervezett angol verseny 2. fordulója. Az összesített pontszámok alapján 1. helyen végzett Sághy Benedek, iskolánk diákja.
Felkészítő tanára: Szovics Tímea.
Gratulálunk!