BLOCK0
Gratulálunk!
Sikeresen szerepeltek iskolánk sakkozói a 2024. februárjában Aszódon illetve március 2-án Fóton megrendezett 2023-24-es Sakk Diákolimpia Pest vármegyei döntőjén. Mindkét induló csapatunk első helyezést ért el, és bejutott az az országos döntőbe. Ketten - Lénárt Dorka (9.b) és Mlinkó Béla András (10.b) - egyéniben is versenyeznek majd a végső megmérettetésen.
A leány csapat tagjai: Lénárt Dorka (9.b), Tóth Lara (9.a), Mlinkó Zsófia Rózsa (6.a), Tóth-Gáspár Brigitta (10a).
A fiú csapat tagjai: Mlinkó Béla András (10.b), Fekete Zalán (12.b), Szilágyi Ákos (9.b), Homoki Péter Ábel (9.a) és Mlinkó András Károly (8.b). A diákokat Pápista Ákos mérnök, a sakk szakkörünk vezetője készítette fel a versenyekre. Gratulálunk nagyszerű teljesítményükhöz!
Mészároas Flóra (10.d) a múlt héten Nyíregyházán rendezett Országos Atlétikai Bajnokságon a GEAC színeiben a 4x 200 m-es váltó tagjaként 3. helyezést ért el. Gratulálunk!
Lutz Helka (10.d) akrobatikus tornában a múlt hétvégén rendezett Balance Kupán az ifjúsági korosztályban csapatával ezüstérmet szerzett. Gratulálunk!