BLOCK0
BLOCK1
Február 8-án Sárosdi Alex (10.d) a Gödöllői Sakkbarátok Egyesülete csapatában a Pest Vármegyei NB II. bajnokságon több mint 4 órás küzdelem után győzött.
2026.02. 21-én Szadán rendezték a sakk diákolimpia Pest megyei döntőjét. Nagy örömünkre két tanulónk is a korcsoportjában I. helyezést ért el és bejutott a Bp-en megrendezésre kerülő országos döntőbe: Ilkó-Tóth András 5.a osztály, Sárosdi Alex 10.d osztály. Alex az előző év diákolimpia bajnokaként szerepel egyéniben is az országos versenyen (ez április 26-án lesz) és idén indul az iskolai csapattal is.
Ezen kívül március 21-28 között Grúziába utaznak, ott lesz Alex első nemzetközi versenye, amire nagyon készül.
Gratulálunk!