Az országos rajzversenyre idén 683 alkotás érkezett be. A szakmai zsűrinek ebben az évben sem volt könnyű dolga. A „színes iskola” az alsó tagozatáról mi is szebbnél szebb munkákat küldtünk be. A díjkiosztó Budapesten, május 19-én volt. A pályázaton Bán Fruzsina 2.b osztályos tanuló II. helyezést ért el. Gratulálunk Fruzsinának és minden pályázónak!
Bobályné Márti
BLOCK0