Evangélikus Hírek

Ezúttal is „zajongtunk” pünkösd tiszteletére

EGA Aszód
Evangélikus

BLOCK0

Pünkösd alkalmából gimnáziumunkban ma (május 26.) tartottuk a pünkösdi zajongást, és ezt most szó szerint is lehetett érteni, mivel kezdő mozzanatként a Dirty Slippers adott koncertet és hozta vele lázba a közönségét. Az ezt követő istentiszteleten Sághy Kata iskolalelkész hirdetett igét, mellette pedig Valentínyi Erzsébet szolgált. A szertartás szívet melengető mozzanata volt négy diákunk megkeresztelkedése, akik immáron Krisztusban megerősödve élhetik mindennapjaikat.
Fotók: Ujvárosi Ábel, Rácz Zoltán

BLOCK3