BLOCK0
Petőfi-nap 2025. március 14. - EGA
9 órakor a foglalkozások kezdődtek. Az alsó tagozatos osztályos diákokra kézműveskedés, játékos vetélkedők és sportversenyek vártak, kivéve a 8. osztályosokat, akik Gödöllőn a Királyi Kastélyban tettek látogatást a Nemzeti Emlékezetpedegógiai Program keretében. A felsőbb évfolyamosok közül a 9. osztályosok Petőfi-emléktúrán vettek részt, a 10. osztályosok pedig Budapestre, a Fiumei úti sírkertbe utaztak. A többiek sem unatkoztak, hiszen több előadás, szabadulószoba, néptánc bemutató közül választhattak. Az esemény 12 órakor a Kossuth Lajos azt üzente című nóta közös eléneklésével ért véget iskolánk aulájában.
A színvonalas nap programjait Hajdú Anna és Lányi Erzsébet tanárnők koodinálták, köszönet érte! Ugyancsak köszönet illeti valaemnnyi segítőt és diákot, akik partnerek voltak abban, hogy méltó módon, közösen ünnepeljünk.