Gimnázium Egyéb

Ipolysági barátainkkal emlékeztünk 1848 hőseire

EGA Aszód
Gimnázium

BLOCK0

Az irodalmi összeálltásokat közös játék, majd ebéd követte, ezután pedig testvériskolánk jóvoltából eljuthattunk a festői szépségű Selmecbányára is, ahol Pálffy Dezső és Veizer Valéria intézményvezetők koszorút helyeztek el Petőfi Sándor emléktáblájánál.
Köszönjük Pálffy Dezső igazgató úrnak és kollégáinak a vendéglátást, a Rákóczi Szövetségnek a támogatást, várjuk a következő találkozást!
Fotók: Bukor Erzsébet, Péterfi Gábor