Gimnázium Eredmények

Középdöntőbe jutott az EGA röplabdacsapata!

EGA Aszód
Gimnázium

BLOCK0

Az EGA II. gárdája szerdán Dunakeszin játszotta mérkőzéseit és a 3. helyen végzett. Az EGA I. együttese csütörtökön Gödöllőn lépett pályára és minden találkozóját megnyerte. A remek játék és a hatalmas lelkesedés az aranyérem megszerzésén túl azt is eredményezte, hogy a lányok bejutottak a középdöntőbe, amelyet február 4-én Szentendrén rendeznek meg.

BLOCK2