Február 5-én osztályszinten, az előírásokat betartva, de farsangozhattak általános iskolás kisdiákjaink. A délelőtt a móka és a vidámság jegyében telt. A tornateremben először az első osztályosok tarthatták meg felvonulásukat, majd őket felváltva érkeztek a többi korosztály tagjai. A várakozó osztályok sem szomorkodtak, hiszen a tanórák ezúttal rendhagyóak voltak, és ezeken is a vidámság és a játékosság játszotta a főszerepet.
Kapcsolódó bejegyzések
Kihívás Napja
BLOCK1A távot mindenki sikeresen teljesítette. Gratulálunk minden résztvevőnek!A futóverseny után egy kis…
Határtalanul program – Horvátországi tanulmányi kirándulás (2026.04.10–12.)
Iskolánk 7.c osztálya április 10–12. között vett részt a Határtalanul program keretében szervezett háromnapos…