Általános iskola Hírek

Böjti szolgálat

EGA Aszód
Általános iskola

„Itt vagyok most jó Uram”

Itt vagyok, most jó Uram, hozzád száll e dal…

  1. március 30-án a 2. a osztály ezt a gyönyörű imádságot is elénekelte Egyházasdengelegen a böjti szolgálaton.

Bartos Zoltán tisztelendő úr köszöntése után, Veizer Valéria - Iskolánk főigazgató asszonya; és Szirák (Dengeleg társgyülekezetének) felügyelője – örömmel osztotta meg velünk gondolatait.

A versek, az énekek és Jézus életének fontos állomásait bemutató jelenet is közelebb vitt minket a megszülető – a példát mutató – a tanító – a „szennyes ruhánkat” is magára vett - Megváltóra.

Az Istentisztelet után a Gyülekezet sok-sok finomsággal és ajándékkal kedveskedett nekünk.

BLOCK0