Gimnázium Eredmények

Bálint második lett az Országos Tudományos és Innovációs Olimpia döntőjében!

EGA Aszód
Gimnázium

BLOCK0

Diákunknak a két nap során a 30 zsűritagnak és minden érdeklődőnek be kellett mutatnia néhány percben a kutatási eredményeit. A zsűri elismerő szavakkal szólt Bálint munkájáról, végül a szombat esti eredményhirdetésen 2. díjjal értékelték. A dj mellé Tehetség-útlevelet is kapott, amit majd egyetemistaként „beválthat”, azaz már első évesként bekapcsolódhat kutatócsoportok munkájába. Kutatását a Debreceni Egyetem Fizikai-kémiai és Analitikai kémiai tanszékén végezte, konzulensei Dr. Kéri Mónika és Nyúl Dávid. Iskolai mentora Osgyániné Németh Márta.
Gratulálunk a szép eredményhez és további sikereket kívánunk kutatásaihoz!
Bálint második lett az Országos Tudományos és Innovációs Olimpia döntőjében! (1)