Gimnázium Hírek

A központi írásbeli felvételivel kapcsolatos tudnivalók

EGA Aszód
Gimnázium

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

Tájékoztatjuk Önöket/Benneteket, hogy a központi írásbeli vizsga 2023. január 21-én, szombaton 10.00-tól lesz.

Kérjük, hogy a szülők / kísérők csak az épület bejáratáig kísérjék a felvételizőket, innentől végzős diákjaink kísérik a vizsgázókat. Köszönjük megértésüket!

A vizsgázó diákoknak legkésőbb 9.35-ig kell megérkezni az épületbe.

A vizsgabeosztás az alábbi linkeken érhető el:

-          8 évfolyamos (jelenleg 4. osztályos) tanulók beosztása: terembeosztas-8-evfolyamos-honlapra

-          4 évfolyamos (jelenleg 8. osztályos) tanulók beosztása: terembeosztas-4-evfolyamos-honlapra

Amennyiben gyermekük még nem jelentkezett a központi írásbeli vizsgára és nálunk szeretné megírni, az itt letölthető jelentkezési lapot mielőbb nyújtsák be iskolánkba az adrienn.tarnoki@egaaszod.hu mailcímen:

/uploads/documents/2026/06/1781362806_1712a8d328d801d0.pdf

A kijavított dolgozatok megtekintésére és az értékelőlapok átvételére 2023. január 27-én, pénteken 8.00-tól 16.00-ig lesz lehetőség. Amennyiben a szülő / diák nem tud megjelenni a megtekintésen, írásbeli meghatalmazással (2 tanú) más is átveheti az értékelőlapot. Aki ezen a napon nem veszi át az értékelőlapot, annak a következő hét elején kipostázzuk a benyújtott jelentkezési lapon található értesítési címre.