Az elmúlt időszak szép sikereket hozott Szabó Ágotának (10. d), aki tájfutásban jeleskedik. Március 23-án a Bakonyban rendezték meg az Országos Tájfutó Bajnokságot, ahol a gödöllői csapat tagjaként 2. helyet szerzett. Április 7-én a Vértesben megrendezett nemzetközi tájfutó versenyen középtávon a 19. helyen, a magyar versenyzők közül pedig a 4. helyen ért célba. Április 20-án a Pest Vármegyei Diákolimpia mezei futóversenyén a 7. helyet szerezte meg. Az ugyanezen a hétvégén rendezett Tájfutó Diákolimpia Vármegyei Bajnokságán 3. helyen végzett és ezzel bejutott az országos döntőbe. Gratulálunk a remek eredményekhez!
2024. április 4-èn rendezték meg a Gödöllői Sportok Díjátadó Ünnepségét,melynek keretében az elmúlt év versenyeredményei alapján elismerésben részesültek az arra érdemes, gödöllői egyesülethez tartozó sportolók. Ezen a díjátadón Pásztor Iringó 5.a osztályos tanuló Jövő Reménysége díjat kapott, mint elismert utánpótlás sportolója a Gödöllői Contact Taekwon-do & Kick Boxing SE egyesületnek. Gratulálunk!
Lutz Helka a Gödöllő sikeres sportolói 2023-as év díjátadóján a Gödöllő bajnoka kupát nyerte el. Gratulálunk!