A Mezőföld Virágai Közép- Dunántúl Régió Szólótánc Versenyen  Menyhárt Viola (6.b) arany minősítést szerzett,  a Vág-Garam-közi csárdás táncáért pedig különdíjban részesült. Gratulálunk!

Koncz Kincső 11.d osztályos tanuló Szilvásváradon megrendezett országos fedettpályás döntőn Luisa (Lujza) nevű lovával 125cm-en, fiatal lovas kategóriában 3. helyezést ért el. Gratulálunk!

Nagy Bianka 9.b osztályos tanuló Wado-Ryu karate sportágban egyéni kata versenyszámban ezüst, kümite versenyszámban aranyérmes lett.  Csoport kata versenyszámban pedig osztálytársával,  Braun Reginával aranyérmet nyertek. Gratulálunk!

Vasárnap rendezték meg az országos terepfutás csapatbajnokságot a Németbánya melletti erdőben. A versenyen a gödöllői csapat negyedik helyezést ért el, amelynek  tagja Szabó Ágota 9. d osztályos tanulónk. Gratulálunk!