Február 28-án került megrendezésre a Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti Verseny iskolai fordulója, ahol az 5-6. évfolyam 5 diákja mérte össze tudását. Közülük a három legjobb juthatott tovább a megyei döntőre.
1. helyezett: Sztankó Hanga 6.a
2. helyezett: Bedők Zétény Benjamin 5.b
3. helyezett: Géczi Emese 5.b.
Felkészítő tanáruk: Siposné Szombathelyi Éva. Gratulálunk és jó felkészülést kívánunk a következő fordulóra!
A fotón Bratek Viktor és Kovács Botond látható.