Mindenkinek Hírek

Mindjárt kezdődik a tavaszi szünet!

EGA Aszód
Mindenkinek

BLOCK0

A szünet utáni első tanítási nap április 7. szerda. Arról, hogy az osztályok közül lesznek-e, akik már ekkor visszatérhetnek az iskolába, vagy mindenki a digitális oktatást folytatja, később tudunk tájékoztatást adni a szokásos információs csatornákon. Mindenkinek jó pihenést kívánunk!