BLOCK0
Mindjárt kezdődik a tavaszi szünet!
A szünet utáni első tanítási nap április 7. szerda. Arról, hogy az osztályok közül lesznek-e, akik már ekkor visszatérhetnek az iskolába, vagy mindenki a digitális oktatást folytatja, később tudunk tájékoztatást adni a szokásos információs csatornákon. Mindenkinek jó pihenést kívánunk!