BLOCK0
Iskolánk tanulói az OVEP 2025 programon
Ez volt az "olimpia ünnepe", az olimpia napja – egy esemény, amelynek célja, hogy a jövő generációját a mozgás és az egészséges életmód irányába terelje, ösztönözze.
A program során a diákok találkozhattak neves olimpikonokkal és sportbajnokokkal is. Nagy örömünkre Martinek János, olimpiai bajnok öttusázó, valamint Pigniczki Fanni, ritmikus gimnasztikában világbajnoki bronzérmes sportoló is jelen volt az eseményen. A tanulók közös képeket készíthettek velük, sőt, az aláírásuk által még egy kellemes meglepetésben is részük volt: ingyen fagylalttal hűsíthették magukat a nyári melegben.
Reméljük, hogy jövőre is lehetőségünk lesz részt venni ezen a felejthetetlen napon!
A részletes program a MOB hivatalos honlapján olvasható: https://olimpia.hu/olimpianapja
Az élményekről meséljenek a képek! Hajrá Aszód! Hajrá EGA!
Fáczán Zoltán testnevelő tanár