Gimnázium Hírek

Diákjaink Spanyolországban

EGA Aszód
Gimnázium
Iskolánk diákjai egy izgalmas rövid távú diákmobilitási programban vettek részt Spanyolországban 2026. április 12–18. között.  A hét folyamán változatos és tartalmas programok várták őket: a közös projektek és kreatív műhelymunkák mellett kirándulásokon is részt vettek, többek között Cartagenába és Murciába. Az élményeket falmászás és tengeri fürdőzés is színesítette.

A mobilitás kiváló lehetőséget biztosított diákjaink számára, hogy valós nemzetközi környezetben fejlesszék nyelvtudásukat, interkulturális tapasztalatokat szerezzenek, valamint új barátságokat kössenek.

Dr. Batár Levente (szervező)