Gimnázium Hírek

Az 1956-os forradalomra emlékező fáklyásmenet Budapesten

EGA Aszód
Gimnázium

BLOCK0

Idén is a Kárpát-medence minden magyarlakta régiójából (anyaország, Felvidék, Erdély, Kárpátalja, Délvidék) érkeztek magyar középiskolások és egyetemisták, a 3200 résztvevő a nemzeti összetartozást is szimbolizálta.
Iskolánk Rákóczis csoportja is képviseltette magát a rendezvényen, a diákokat (Labát Veronika, Hronyecz Kristóf, Labát Johanna, Jeney Teodóra, Molnár Tamara, Magyar Inez, Juhász Zétény, Hargittai Máté, György-Újhelyi Botond) Péterfi Gábor, a Szövetség iskolai vezető tanára kísérte el.

BLOCK3