Idén egy tanulónk gyógykezeléséhez, illetve a Hunor mentőszervezetnek szeretnénk gyűjlteni.
Mivel lehet hozzájárulni ehhez?
1. PAPÍRGYŰJTÉSSEL és KUPAKGYŰJTÉSSEL: kedd-szerda csütörtök reggel 7:00 és 7:45 között otthonról be tudod hozni az összegyűlt, átkötött (!) papírhulladékot, illetve erős zsákban a műanyag kupakokat,
2. NŐNAPI VIRÁGVÁSÁRRAL: Ha van olyan, akinek szeretnél kedveskedni nőnap alkalmából (osztálytárs, édesanya nagymama, barátnő stb.), akkor ezen a napon árusított virágokból vásárolhatsz és így járulsz hozzá a gyűjtéshez.
3. A bfübe hozott SÜTEMÉNNYEL,
4. Mindennap a szünetekben: PINGPONG és CSOCSÓmérkőzésekkel. Egy meccs 200Ft/fő.
5. ÍJÁSZATTAL: mindennap a 2. óra utántól a szünetekben. (200ft/ fő a kijelölt helyszínen),
6. FOTÓZÁSSAL: mindennap a szünetekben készíthetsz a barátokkal kedves, vicces fotókat,
7. ISTENTISZTELETEN való részvétellel,
8. MINIKONCERT belépőjegyekkel (200ft/fő),
9. HAJFONÁSSAL 500Ft/ fonás, szünetekben az aulában
10. ADOMÁNNYAL 200Ft/fő-adomány.
Ha úgy döntenél, hogy az előzőekből nem tudsz választani, kérlek, járulj legalább ennyivel a rendezvényhez!
Ne feledd: adni jó!
BLOCK15