Tanári fogadóórák rendje

Tanári névsor 2021/2022-es tanév:

A pedagógus neve: A pedagógus tanított tantárgyai: osztályfőnök
Veizer Valéria  igazgató, kémia
Dr.Roncz Béla általános iskolai igazgatóhelyettes, földrajz
Osgyániné Németh Márta oktatási igazgatóhelyettes, kémia
Hajdú Anna szervezési igazgatóhelyettes, történelem
Adáminé Mihályi Erzsébet katolikus hittan
Babka Laszlóné matematika-kémia 11.c
Bárdossy Tímea magyar nyelv és irodalom, angol nyelv
Bartos Zoltánné evangélikus hittan, digitális kultúra
Batár Anikó Angol 8.a
Berta Nóra matematika, informatika
Bodai János Természettudomány
Bori Eszter biológia
Braun Zoltánné matematika, fizika 5.a
Czok  Erzsébet magyar nyelv és irodalom, német nyelv 9.a
Debrődiné Dobóczy Mária történelem
Diós Márta matematika-fizika 12.c
Dr. Batár Levente angol
Dr. Molnár Ildikó Magyar nyelv és irodalom, német nyelv
Dr. Péterfi Gábor történelem
Ecker Erika Matematika – informatika 11.b
Fáczán Zoltán testnevelés 12.b
Fekete-Liszkai Zsuzsa testnevelés, biológia, természettudomány 5.c
Filip Attila Testnevelés 12.a
Gál Tibor német nyelv
Gécziné Pila Erika matematika-fizika 8.a
Homoki Gábor magyar nyelv és irodalom 9.b
Kenyeres Anikó katolikus hittan
Király Katalin református hittan
Kiss Renáta Angol
Kovácsné Danis Éva Magyar , angol 7.b
Kovácsné Jakus Katalin Angol 9.d
Könczöl Bernadett Biológia, földrajz, osztályfőnöki 10.d
Dr. Krassay Zita angol
Kuris Barbara angol nyelv 10.b
Ladócsy Katalin német
Ladócsy László rajz
Lányi Erzsébet magyar-történelem-néptánc 6.b
Nagy Nóra angol, magyar
Oravecz Lia Angol-Magyar
Osgyáni Zoltán fizika 9.c
Pénzesné Győr Enikő Emese angol 11.d
Pongó Csilla Katolikus hittan
Rácz Zoltán mozgóképkultúra és médiaismeret
Raffai Renáta német
Rajczi János Vizuális kultúra
Rápolty Dávid Református Hittan
Rápolty Dávidné Református hittan
Recski-Dabi Zsuzsanna Német nyelv
Sághyné Kiss Katalin Evangélikus hittan, iskolalelkész 5.b
Siposné Szombathelyi Éva biológia, kémia, természettudomány 7.a
Sneff Mária magyar, történelem
Szabó Andrásné evangélikus hittan, ének-zene, történelem 6.c
Szilágyi Zita Mária Történelem, Honismeret 8.c
Szó Ildikó testnevelés 12.d
Szovics Szilvia magyar nyelv és irodalom
Szovics Timea Angol nyelv 10.a
Takács Judit Zsuzsanna digitális kultúra (informatika)
Tóth-Csobán Gitta Ének-zene
Tóthné Molnár Andrea Ilona német
Utschalott János katolikus hittan
Valcsák László Matematika, informatika 6.a
Valentínyi Erzsébet evangélikus hittan
Varga Lajos földrajz, történelem
Varga-Turóczi Emese matematika
Virág Attila kémia
Virágné Király Anikó Testnevelés 10.c
Zámbó Éva Vizuális kultúra
Zeman Csaba magyar nyelv és irodalom 11.a
Zsiros Anita matematika

2021 november

hét ked sze csü pén szo vas
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Szülőknek, diákoknak


Tanároknak