2019/2020-as tanév osztálynévsorai:

Osztály: 5.a Osztály: 5.b
Tanuló neve Tanuló neve
1. Batár Gréta Liliána 1. Bélész Csenge
2. Borbély Laura 2. Benkó Dániel
3. Boros Gordon 3. Bisi Máté
4. D. Tóth Dóra 4. Bognár Bence
5. Ferik Nóra 5. Bratek Viktor
6. Gyimesi Baján 6. Deszk Péter
7. Holicza Fanni Hanna 7. Farkas Erik
8. Homoki Péter Ábel 8. Gál Enikő
9. Jánosy Hunor 9. Hajdu Gerda Réka
10. Kaliczka Lili Nóra 10. Juhász Dóra
11. Karácsony Balázs 11. Juhász Nóra
12. Kardos Hanna 12. Keresztes Luca
13. Kékesi Zsófia 13. Kese Hanna Klára
14. Kerék Viola 14. Kiss Dorina
15. Klenovszki Csongor 15. Lados Lilla
16. Kovács Botond 16. Lénárt Dorka
17. Nagy Gergő 17. Maina Alexa
18. Nyemcsok Gréta 18. Molnár Sára Tamara
19. Nyerges Laura Csenge 19. Mravik Viktória
20. Palócz Panna 20. Murguly-Volentér Ádám Hunor
21. Pesti Ábel 21. Péterfi Emőke
22. Petrás Nóra Kamilla 22. Petrovics Diána
23. Pölös-Marton Gergely István 23. Póta Fruzsina
24. Puskás Márk 24. Solymos Bongor Balázs
25. Sima Zoé 25. Straub Júlia
26. Szakács Mikeás Soma 26. Szelei Jázmin
27. Széles Kincső 27. Szilágyi Ákos
28. Széles Mira 28. Tajti Péter
29. Szentenszki Heléna 29. Tóth-Lukács Ákos Márton
30. Tóth Lara 30. Valicskó Domonkos Richárd
31. Varga Julianna 31. Varjú Nándor
32. Varga Levente

 

Osztály: 6.a Osztály: 6.b Osztály: 6.c
Tanuló neve Tanuló neve Tanuló neve
1. Ádám Zalán 1. Balogh Márton Áron 1. Aranyosi Marcell
2. Bangó Eszter Anna 2. Barna Csongor 2. Bácsi Balázs
3. Bartha Balázs 3. Benyó Bertold Zsolt 3. Bartos Enikő
4. Bazán Balázs Zsombor 4. Bilisánczki Bence 4. Császár Laura
5. Bodor Luca Szófia 5. Bratek Bianka 5. Császár Vanda
6. Braun Regina Zita 6. Dóra Balázs 6. Csepeli János Dávid
7. Dévai-Molnár Panna 7. Eberhardt Piroska Tünde 7. Filó Csongor
8. Ecker Péter Pál 8. Egri Balázs Zoltán 8. Gábor Linett
9. Fekete Gitta 9. Gorisevszki Nikolett 9. Géczi Tamás
10. Filip Marcell Attila 10. Jeney Teodóra 10. Hoffmann Gergely
11. Hatházi Máté 11. Kerek Bence 11. Jakab Hanna
12. Kékesi Valéria 12. Kresmarik Dorina Panna 12. Kiss István
13. Kurucz Vanda Klaudia 13. Kurucz Balázs 13. Kovács Kamilla Katalin
14. László Hunor 14. Marosvölgyi Hanna 14. Ladányi Blanka Tamara
15. Lindák Boglárka 15. Marosvölgyi Zsófia 15. Miháli Nóra
16. Lovász Nimród Lázár 16. Mertlik Emese Gyöngy 16. Móczó Gréta
17. Mlinkó Béla András 17. Moór Eszter 17. Mutier Hanga
18. Nagy Bianka 18. Munár Hanna 18. Péter Norbert
19. Nemecz-Ézsiás Liliána 19. Nagy Benedek Károly 19. Rezsabek Blanka
20. Pauló Bori 20. Noskó Boglárka 20. Takács Botond
21. Rétfalvi Borbála 21. Nyiry Liza Nóra 21. Tassy Hanna
22. Rosenberger Ákos 22. Rada Illés 22. Tóth-Gáspár Brigitta
23. Sághy Balázs Boldizsár 23. Soós Levente 23. Varga Márton
24. Takács Nóra 24. Szikora Blanka 24. Varga-Kis Botond
25. Varga Vilmos Csaba 25. Urbán Kinga 25. Végvári Gergely
26. Zalányi János 26. Zólyomi Ármin 26. Völgyes Viktória

 

Osztály: 7.a Osztály: 7.b
Tanuló neve Tanuló neve
1. Annus Eszter Judit 1. Balázs Dalma Magdolna
2. Balázs Bálint 2. Benkó Anna
3. Balázs Zoltán 3. Braun Júlia
4. Barcsik János László 4. Ecker Anna
5. Csordás Bence 5. Előhegyi Luca
6. Csúri Kende 6. Farkas Ádám
7. Dala Georgina 7. Fehérvári Péter
8. Deszk Laura Szonja 8. File Mátyás
9. Ecker Nikol 9. Filep Zsolt
10. Gohér Vivien 10. Fűlőp Zselyke
11. Gyimesi Benedek 11. Gönczöl Ábel
12. Illés Liza 12. Gyárfás Zselyke
13. Jelencsik Virág 13. Klagyivík Noémi
14. Kis Virág 14. Mayer Balázs
15. Klausmann-Brandtner Dominik 15. Mlinkó Márton László
16. Kollár Katinka 16. Moharos Rebeka
17. Kollár Virág 17. Oláh Gergő
18. Kompolti Emma Petra 18. Pachert Gréta
19. Kuris Mihály Benedek 19. Pálos Zoltán
20. László Máté 20. Pezenpacher Lili
21. McFegan Jasmine 21. Pogány András Kende
22. Miháli Bálint 22. Polonkai Lili
23. Miklós Dorka 23. Pölös-Marton Sára Franciska
24. Morvai Zita Lucia 24. Simon Bottyán Bolivár
25. Mudri Vilmos Zoltán 25. Strihovanecz Dorián
26. Muhari Koppány 26. Szakács Zakariás Hunor
27. Pauló Sára 27. Széles Petra
28. Raposa Bálint Zsolt 28. Szűcs-Kristóf Kornélia
29. Remenár Dominik 29. Szűcs-Kristóf Vilmos
30. Ruzsinszki Angelika Zoé 30. Tolmácsi Noémi
31. Száraz Kata Alexandra 31. Tóth Dóra
32. Varga Luca Janka 32. Tüke Ábel
33. Zámbó Liliána 33. Urbán Dominik
34. Zólyomi Rebeka 34. Vigassy Zita
35. Zsiros Attila

 

Osztály: 8.a Osztály: 8.b
Tanuló neve Tanuló neve
1. Benkó Gergő Tamás 1. Bagyin Zsófia
2. Burik Panka 2. Baráth Emőke
3. Czakó Máté 3. Bardóczky Botond
4. Dóra Olivér 4. Bartos Eszter
5. Eberhardt Anna Réka 5. Bazan Eszter
6. Erdőfi Boglárka 6. Bodolósz Tamás
7. Fercsik Nikolett 7. Bodor Anna Réka
8. Filep Róbert 8. Braun Levente
9. Gál Jázmin Júlia 9. Czanik Ajsa
10. Garai Áron Árpád 10. Ecker Dominik
11. Győri Dominik 11. Fekete Zalán
12. Hajdu Benedek 12. Filó Bálint
13. Hegedűs Jázmin Karolina 13. Fóthi András
14. Jártin Jázmin Andrea 14. Fűlőp Írisz
15. Jeney Abigél 15. Hoffmann Bence
16. Juhász Dávid 16. Jánosy Zalán
17. Karácsondi Lili 17. Lengyel Lázár Fülöp
18. Kardos Márk 18. Lukács Emília
19. Kompolti Hanna Anita 19. Marosvölgyi Lara
20. Kovács Réka 20. Nagy Csenge
21. Lestyák Lilla 21. Nyemcsok Eszter
22. Lestyák Regina 22. Pauló Márk Milán
23. Madai Bálint 23. Pauló Milán
24. Majoros Péter 24. Pesti Emese
25. Mészáros Martin 25. Péter Petra
26. Mondok Virág Sára 26. Romfa Johanna
27. Nagy Ágnes 27. Simon Szonja
28. Papp Botond 28. Sőregi Angéla Zsuzsanna
29. Raposa Csenge Zsófia 29. Szekér Sándor
30. Sipos Boglárka 30. Szita Zsombor
31. Szelezsán Réka 31. Tamás Laura Viktória
32. Sziráki Bernadett 32. Varga Boróka
33. Tóth Loretta 33. Varga Péter
34. Tóth-Gáspár Péter

 

Osztály: 9.a Osztály: 9.b
Tanuló neve Tanuló neve
1. Adámi Péter 1. Bartyik Zsuzsánna
2. Apostol Sára Virág 2. Benedek Máté
3. Bartók Bálint 3. Csonka Eszter Anna
4. Benkó Gábor 4. Fazekas Zsófi Sára
5. Csikós Lívia Katalin 5. Fehér Zénó Árpád
6. Dala Gergely Vajk 6. Fehérvári Flóra
7. Deme Viola 7. Jancsó Patrícia Anna
8. Ésik Petra 8. Kanizsár Barnabás
9. Fodor Norbert Márk 9. Karácsony Márton
10. Hajdu Franciska 10. Katona Benedek
11. Kiss Balázs 11. Kerti Jázmin Renáta
12. Lengyel Lujza Maja 12. Kiss Ákos Tamás
13. Lindák Levente 13. Kuris Piroska Sára
14. Lukács Lili 14. Lázár Csenge Zita
15. Major Zoé Szidónia 15. Nagy Dorina
16. Márai-Bagi Anna 16. Nagy-Köteles István Erik
17. Molnár Balázs 17. Néma Karola Bernadett
18. Nagy Boglárka 18. Ország Emese
19. Osgyáni Ákos 19. Sándor Vivien Katalin
20. Osgyáni Bekő 20. Sebestyén Tünde Lora
21. Péter Sára 21. Szabados Robin
22. Pezenpacher Hanna 22. Vankó Anna Angéla
23. Puporka Bertalan 23. Varga Gergő
24. Schwarcz Benedek Rudolf 24. Zabos Lola
25. Tóth Bálint
26. Tóth Veronika

 

Osztály: 9.c Osztály: 9.d
Tanuló neve Tanuló neve
1. Dénes Patrik 1. Ács Zsuzsanna Lilla
2. Dittrich Brigitta Magdolna 2. Antal Léna
3. Dobránszky Zita Noémi 3. Bányánszki Attila
4. Dudás Levente 4. Csákvári Kende Zsolt
5. Farkas Viktor Csaba 5. Dudits Anna Flóra
6. Fercsik Lóránt 6. Füstös Eszter
7. Fodor Anett 7. Hegedűs Dóra
8. Gergely Szabolcs 8. Hollósy Máté
9. Gombai Réka 9. Horváth Kolos Zsigmond
10. Gróf Eszter 10. Kiss Marcell
11. Gyéressy Levente 11. Kovács Rozi
12. Kelemen Lara Szantina 12. Kristóf Boglárka Csenge
13. Kerekes Csongor 13. Lőrincz Zalán András
14. Kovács Kármen 14. Maczkó Levente
15. Malovecz Boglárka 15. Maller Réka
16. Nagy Barnabás 16. Nagy Iván Illés
17. Papp Mirjam 17. Nagy Kornél
18. Sára Júlia 18. Németh Áron
19. Sütő Panna 19. Örökös Krisztián
20. Szabó Viktória Anna 20. Rabb Regina Réka
21. Szénási Szimonetta 21. Raffai Sándor
22. Szikszai Tamás 22. Szabó Milán
23. Takács Henrietta 23. Szabó Réka
24. Takács Konrád 24. Zombori Adél
25. Tamás Barnabás 25. Zséli Bálint
26. Tanyi Luca
27. Varga Viktor
28. Viola Boglárka Bianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.a. osztálynévsor

Osztályfőnök: Batár Anikó 1.    Ádám Zalán 2.    Bangó Eszter Anna 3.    Bartha Balázs 4.    Bazán Balázs Zsombor 5.    Bodor Luca Szófia 6.    Braun Regina Zita 7.    Dévai-Molnár Panna 8.    Ecker Péter Pál 9.    Fekete Gitta 10.    Filip Marcell Attila 11.  ...

5.b. osztálynévsor

Osztályfőnök: Gécziné Pila Erika 1.    Balogh Márton Áron 2.    Barna Csongor 3.    Benyó Bertold Zsolt 4.    Bilisánczki Bence 5.    Bratek Bianka 6.    Dóra Balázs 7.    Eberhardt Piroska Tünde 8.    Egri Balázs Zoltán 9.    Gorisevszki Nikolett 10.    Jeney Teodóra...

5.c. osztálynévsor

Osztályfőnök: Ruzsinszki Péter 1.    Aranyosi Marcell 2.    Bácsi Balázs 3.    Bartos Enikő 4.    Császár Laura 5.    Császár Vanda 6.    Csepeli János Dávid 7.    Filó Csongor 8.    Gábor Linett 9.    Géczi Tamás 10.    Hoffmann Gergely 11.    Jakab Hanna 12.    Kiss...

6.a. osztálynévsor

Osztályfőnök: Braun Zoltánné 1.    Annus Eszter Judit 2.    Balázs Bálint 3.    Balázs Zoltán 4.    Barcsik János László 5.    Csordás Bence 6.    Csúri Kende 7.    Dala Georgina 8.    Deszk Laura Szonja 9.    Ecker Nikol 10.    Gohér Vivien 11.    Gyimesi Benedek...

6.b. osztálynévsor

Osztályfőnök: Szabó Andrásné 1.    Balázs Dalma Magdolna 2.    Benkó Anna 3.    Braun Júlia 4.    Ecker Anna 5.    Előhegyi Luca 6.    Farkas Ádám 7.    Fehérvári Péter 8.    Feszt Liliána Anna 9.    File Mátyás 10.    Filep Zsolt 11.    Fűlőp Zselyke 12.    Gönczöl...

7.a. osztálynévsor

Osztályfőnök: Valcsák László 1.    Benkó Gergő Tamás 2.    Burik Panka 3.    Czakó Máté 4.    Dóra Olivér 5.    Eberhardt Anna Réka 6.    Erdőfi Boglárka 7.    Fercsik Nikolett 8.    Filep Róbert 9.    Gál Jázmin Júlia 10.    Garai Áron Árpád 11.    Győri Dominik...

7.b. osztálynévsor

Osztályfőnök: Lányi Erzsébet 1.    Bagyin Zsófia 2.    Baráth Emőke 3.    Bardóczky Botond 4.    Bartos Eszter 5.    Bazan Eszter 6.    Bodolósz Tamás 7.    Bodor Anna Réka 8.    Braun Levente 9.    Czanik Ajsa 10.    Ecker Dominik 11.    Fekete Zalán 12.    Filó...

8.a. osztálynévsor

Osztályfőnök: Siposné Szombathelyi Éva 1.    Adámi Péter 2.    Apostol Sára Virág 3.    Bartók Bálint 4.    Benkó Gábor 5.    Csikós Lívia Katalin 6.    Dala Gergely Vajk 7.    Deme Viola 8.    Ésik Petra 9.    Fodor Norbert Márk 10.    Géczi Boglárka 11.    Gyárfás...

8.b. osztálynévsor

Osztályfőnök: Kovácsné Danis Éva 1.    Baré Botond Máté 2.    Bartyik Zsuzsánna 3.    Benedek Máté 4.    Budai Bence Sámuel 5.    Csonka Eszter Anna 6.    Fazekas Zsófi Sára 7.    Fehér Zénó Árpád 8.    Fehérvári Flóra 9.    Jancsó Patrícia Anna 10.    Kanizsár...

2021 november

hét ked sze csü pén szo vas
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Szülőknek, diákoknak


Tanároknak